Zakład Szklarski Bielsk Podlaski, Hajnówka

Sprawa dla szklarza to białostocki zakład szklarski, w którym świadczymy kompleksowe usługi z zakresu produkcji, doradztwa i montażu takich elementów szklanych jak: 

  • panele i szkło dekoracyjne;
  • lustra;
  • kabiny prysznicowe, ścianki i parawany;
  • drzwi i ścianki szklane;
  • balustrady. 

Bez wątpienia możemy nazwać się specjalistami od szkła. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz specjalistyczną wiedzę, dzięki której możemy realizować nawet te najbardziej oryginalne i wymagające projekty. Poza standardowymi projektami ze szkła tradycyjnego znajdziesz w naszym portfolio pozycje obejmujące również zachwycające elementy ze szkła dekoracyjnego oraz projekty tworzone na wymiar. Nasi fachowcy nie boją się wyzwań. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i i przedsiębiorcami na terenie Bielska Podlaskiego i Hajnówki. Skontaktuj się z nami w celu poznania naszej oferty.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Szklarz Bielsk Podlaski, Hajnówka

Szklarz Sprawa dla szklarza działa już na terenie Bielska Podlaskiego i Hajnówki. Oznacza to, że nasze najwyższej jakości usługi możemy zaproponować również osobom spoza naszej głównej miejscowości. Nasi specjaliści posiadają gruntowną wiedzę oraz umiejętności dzięki czemu zlecone nam projekty realizowane są efektywnie, szybko i z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Zawsze wykorzystujemy najlepsze surowce oraz dodatkowe elementy, które dobieramy według naszych wysokich standardów. Ważne jest dla nas również bezpieczeństwo naszych klientów. Szkło, na którym pracujemy zawsze poddajemy odpowiednim obróbkom, aby było ono bardzo wytrzymałe oraz niezawodne nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Skontaktuj się z nami, aby poznać naszą szczegółową ofertę. Szklarze z naszego zakładu oraz doradcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie więc możesz liczyć na profesjonalne podejście oraz zrealizowanie Twoich nawet najbardziej wymagających wizji.

Usługi Szklarskie Bielsk Podlaski, Hajnówka

Szkło ma wiele zastosowań i jednocześnie wygląda bardzo elegancko w każdym wnętrzu. To właśnie dlatego cieszy się taką popularnością i jest jednym z częściej wybieranych elementów wykończeniowych. Proponowane przez nasz zakład usługi szklarskie skupiają się na profesjonalnym tworzeniu powierzchni szklanych wszelkiego użytku. Z chęcią wykonujemy zarówno kabiny prysznicowe, kafelki kuchenne czy balustrady. Posiadamy również wachlarz opcji naprawczych szklanych powierzchni. Wymieniamy oraz produkujemy nowe powierzenie, które zaprojektujemy zgodnie z Twoją wizją. Indywidualne podejście do każdego klienta jest tym, co sprawia, że zawsze osiągamy zadowalający efekt. Warto również pamiętać, że jako nieliczni w branży dajemy gwarancję na wykonywane przez nas elementy. Nasze usługi szklarskie świadczymy na terenie Bielska Podlaskiego oraz Hajnówki.