Balustrady ze szkła Bielsk Podlaski, Hajnówka

Balustrady to te elementy, które stanowią element zabezpieczenia oraz podparcia przy schodach, tarasach czy balkonach. Jednocześnie w przypadku decyzji o zamontowaniu balustrad ze szkła spełniają one również funkcję ozdobną. Co prawda jest to forma, która dalej budzi kontrowersje, ponieważ szkło jest materiałem bardziej kruchym od drewna czy PCV, z którego również wykonywane są elementy tego typu. Dlatego też zakład szklarski Sprawa dla szklarza proponuje szklane balustrady wykonane z najlepszej jakości szkła hartowanego. Dodatkowo jest ono przez nas laminowane i zabezpieczane przy użyciu specjalistycznej folii. W ten sposób otrzymujemy szkło wzmocnione przy użyciu dwóch profesjonalnych technologii. Te zabiegi wpływają na wytrzymałość oraz niezawodność materiału, dlatego bez problemu może być ono wykorzystane do tworzenia rozmaitych konstrukcji w postaci balustrad. W naszej ofercie znajdują się balustrady szklane zewnętrzne oraz wewnętrzne, które mocujemy do powierzchni przy użyciu specjalistycznych narzędzi w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Balustrady szklane wewnętrzne Bielsk Podlaski, Hajnówka

Architektura w połączeniu z nowoczesnymi technologiami wnosi wiele do naszych domów. Jednym z takich przykładów są balustrady szklane wewnętrzne. Nasze balustrady wykonujemy jako element wykończenia schodów oraz pięter. Wszystkie nasze zlecenia realizujemy w pełnym wymiarze – od projektu do montażu. Szkło jako materiał do tworzenia balustrad jest bardzo dobrym wyborem nie tylko w placówkach użytku publicznego. Idealnie sprawdza się również w domach rodzinnych nadając im eleganckiego wyglądu i estetyki. Wszelkie wykonywane przez nasz zakład szklarski balustrady posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość. Wykonujemy je w różnorodnych kompozycjach i kolorystyce. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Skontaktuj się z naszym zakładem szklarskim i skorzystaj z naszych usług na terenie Bielska Podlaskiego i Hajnówki. Twoje balustrady są naszym priorytetem.

Balustrady szklane zewnętrzne Bielsk Podlaski, Hajnówka

Balustrady szklane zewnętrzne są coraz częściej wybieranymi projektami. Nie powinno to dziwić, ponieważ są one bardzo efektowna formą wykończenia tarasów, schodów lub balkonów. Wykonujemy je zawsze z podwójnie obrabianego szkła – laminowanego oraz hartowanego, dzięki czemu mamy pewność, że nasi klienci są zawsze bezpieczni. Aby zapewnić najwyższą jakość stosujemy również specjalistyczną folię dzięki której nawet w przypadku stłuczenia elementu szklanego nie rozpada się on na drobne kawałki. Taka produkcja balustrad szklanych zewnętrznych jest gwarancją najwyższej jakości oraz niezawodności. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców zamieszkujących Bielsk Podlaski i Hajnówkę. Każdy pojedynczy element szklany łączony jest przy pomocy stali nierdzewnej, metalu lub drewna. Nasz katalog wypełniony jest rozmaitymi realizacjami i gwarantujemy, że równie chętnie wykonamy kolejne.