Panele szklane na ścianę Bielsk Podlaski, Hajnówka

Panele kojarzą się z drewnianymi powierzchniami, które zabierają przestrzeń i przytłaczają. W przypadku paneli szklanych na ścianę jest to zupełnie niewłaściwe skojarzenie. Są to elementy, które przymocowane na ścianie nadadzą jej niepowtarzalnego i nowoczesnego design. Coraz częściej zastępują one tradycyjne płytki ceramiczne z praktycznego punktu widzenia. Panele ze szkła zamontowane na ścianie są błyszczące i odbijają bardzo ładnie słońce. To właśnie dlatego polecane są szczególnie do małych pomieszczeń, w których bez zarzutu osiągnie się dzięki nim optyczne powiększenie powierzchni. Nasza oferta bogata jest w szkło tradycyjne niebarwione oraz szkło z grafiką, które świetnie sprawdzi się jako element wystroju kuchni lub łazienki. Sprawdź naszą ofertę dla Bielska Podlaskiego oraz Hajnówki i skorzystaj z naszych kompleksowych usług szklarskich. Doświadczenie i profesjonalizm możemy zagwarantować od razu.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Szkło z grafiką do kuchni i łazienki Bielsk Podlaski, Hajnówka

Szkło z grafiką do kuchni i łazienki to propozycja dla tych, którzy nie boją się zaskakiwać i korzystać z oryginalnych wzorów. Przyozdobienie swojej kuchni czy łazienki grafiką własnego wyboru to pomysł, który na pewno wzbogaci wnętrze Twojego pomieszczenia. Dodatkowo szkło idealnie nadaje się jako materiał wykończeniowy z uwagi na jego łatwość w utrzymaniu. Czyszczenie szklanych powierzchni jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Szkło z grafiką można również umieścić na ścianie w miejscu, w którym ściana narażona jest na zabrudzenia. W ten sposób zyskasz nie tylko osłonę, ale dzięki grafice na szkle również ozdobę! Nasze projekty wykonujemy ze szkła hartowanego i to właśnie na nim możemy umieścić grafikę, która będzie cieszyła oko jakością wykonania. Warto również pamiętać, że szkło jest odporne na działanie promieni słonecznych, dlatego przez bardzo długi czas możesz się cieszyć swoim szkłem z grafiką w kuchni lub łazience.

Ozdobne szkło z grafiką Bielsk Podlaski, Hajnówka

Ozdobne szkło z grafiką to przede wszystkim nowatorskie podejście do wystroju i zabawa ze standardowymi rozwiązaniami. Jest to propozycja dla tych, którzy w kreatywny sposób chcą powiększyć swoją przestrzeń, ponieważ jak wiadomo szkło jest do tego idealnym materiałem. To również jest ciekawa alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych i szklanych wykorzystywanych do wykończenia łazienek oraz kuchni. Dodatkowo grafika może zostać wybrana przez Ciebie dowolnie. Jako profesjonalny zakład szklarski wykonujemy jakościowe wydruki. Dzięki stosowanym przez nas technologiom będziesz mógł przez długie lata cieszyć się nasyceniem barw oraz ostrością wykonanej grafiki na szkle. Wykonujemy standardowe oraz oryginalne projekty. Z chęcią wykonamy ozdobne szkło z grafiką jako jeden duży projekt na ścianie oraz mniejsze elementy tworzące całość. Zapraszamy do kontaktu wszystkich z Bielska Podlaskiego i Hajnówki.