Szklane kabiny prysznicowe i parawany na wymiar Bielsk Podlaski, Hajnówka

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w łazienkach o niestandardowych wymiarach lub w pomieszczeniach, w których na pierwszy rzut oka prysznic nie powinien się znajdować. Szklane kabiny są bez wątpienia modnym, praktycznym i estetycznym elementem. Idealnie sprawdzą się w zarówno w łazienkach ludzi ceniących klasykę jak i nowoczesne rozwiązania. Nasze szklane kabiny prysznicowe na wymiar wykonujemy ze szkła hartowanego o grubości minimum 6 mm. Jest to optymalna konfiguracja, która zapewnia bezpieczeństwo użytkowników. Dzięki jakości i odporności na uszkodzenia mechaniczne możesz śmiało użytkować wykonane przez nasz zakład szklarski kabiny prysznicowe. Nasza oferta skierowana jest dla mieszkańców Bielska Podlaskiego i Hajnówki oraz przedsiębiorców.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Nowoczesne ścianki ze szkła do łazienki Bielsk Podlaski, Hajnówka

Rosnącą popularnością architektoniczną okazują się być ścianki ze szkła do łazienki. Korzystając z usług zakładu szklarskiego Sprawa dla szklarza możesz spełnić swoje marzenie o szklanych wykończeniach łazienki. Mogą one spełniać rolę kabiny prysznicowej. Nasi klienci rekomendują to wszystkim, którzy cenią sobie czystość i łatwość sprzątania. Szklane ścianki do łazienki wykonujemy ze szkła hartowanego o grubości minimum 6 mm. W naszej ofercie znajdziesz kilka opcji kolorystycznych – float, optiwhite, timeless, grafitowy, matowy, czarny. Dodatkowo wykonujemy również projekty graficzne na szkle, które z pewnością dodadzą oryginalności Twojej łazience.

Parawany nawannowe ze szkła Bielsk Podlaski, Hajnówka

Lubisz długie, kojące kąpiele w wannie ale doceniasz też zalety szybkiego prysznica? Na szczęście nie musisz już wybierać, gdyż możesz cieszyć się z obu tych rozwiązań dzięki  parawanom nawannowym ze szkła. Te szklane ścianki bądź drzwi montowane na wannie sprawią, że biorąc w niej prysznic woda pozostanie tylko tam, gdzie powinna. Koniec z zachlapaną podłogą! Jest to rozwiązanie idealne dla niedużych łazienek oraz miłośników nowatorskich rozwiązań. Dodatkowo, dzięki temu elementowi Twoja łazienka zyska elegancki i unikalny charakter. Szkło występuje w wielu wariantach kolorystycznych i różnych opcjach graficznych, dzięki czemu Twój parawan będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli obawiasz się o trwałość i solidność takiej konstrukcji, spieszymy z zapewnieniem, że nasze wyroby wykonywane są ze szkła hartowanego o grubości minimum 6 mm, co zapewnia niesłychaną trwałość. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Hajnówki i Bielska Podlaskiego do salonu Sprawa dla szklarza. Z chęcią doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania czy nawet od razu rozpoczniemy realizację Twojego wymarzonego parawanu nawannowego ze szkła.