Drzwi szklane i loftowe na wymiar Bielsk Podlaski, Hajnówka

Drzwi można bez wątpienia zakwalifikować jako element, bez którego pomieszczenia i budynki mieszkalne oraz publiczne nie mogą istnieć. Ten element jest nieoceniony pod każdym względem. To właśnie dlatego warto zainwestować w solidne drzwi szklane i loftowe na wymiar od zakładu szklarskiego Sprawa dla szklarza. Zajmujemy się profesjonalną obróbką, produkcją oraz projektowaniem drzwi szklanych. Przykładamy wagę do każdego detalu, ponieważ wiemy, że drzwi są wizytówką naszych pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziesz drzwi szklane: 

  • otwierane;
  • przesuwne;
  • jedno- lub kilkuskrzydłowe;
  • podwieszane;
  • chowane. 

Proponujemy profesjonalne wymierzenie, produkcję oraz montaż drzwi szklanych i loftowych na terenie Bielska Podlaskiego i Hajnówki. Jako firma z podlasia doskonale znamy trendy panujące w naszym województwie i służymy profesjonalną radą. Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie i dobierzemy drzwi idealnie pasujące do Twojego miejsca – nie tylko pod względem rozmiaru. W naszym katalogu znajdziesz również różne wersje kolorystyczne naszego szkła matowego, przezroczystego oraz ciemnego. Nie zabraknie również propozycji z piaskowanym wzorem czy oryginalną, obustronną grafiką. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas drzwi swoich marzeń. 

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Drzwi i ścianki szklane i loftowe na wymiar Bielsk Podlaski, Hajnówka

Ścianki szklane i loftowe szklane to rozwiązania najczęściej wybierane do biur. Jest to spowodowane charakterem tych ścianek, dzięki którym można bez problemu tworzyć konstrukcje szklanych ścian na dużych powierzchniach. NIe jest to jednak ich jedyne wykorzystanie. Znajdują one również swoje miejsce w domach rodzinnych, gdzie idealnie sprawdzą się jako tak zwane drzwi industrialne. Wsparcie takich ścianek wymaga zwykle tylko metalowych, delikatnych konstrukcji zwykle nie rzucających się w oczy. Ścianki szklane i loftowe często zastępują ściany działowe sprawiając tym samym, że powierzchnia wydaje się większa i przestronniejsza. Tego typu konstrukcje wykonujemy w naszym zakładzie szklarskim głównie na zlecenie. Wynika to z wielu czynników, wśród których głównym jest ich charakter. Ścianki szklane i loftowe muszą być indywidualnie dopasowane pod każdą powierzchnię. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się takich wyzwań. Lata doświadczenia oraz zaplecze technologiczne pozwalają nam na realizację tego typu projektów. Skontaktuj się z nami – z chęcią podejmiemy się każdego zlecenia na terenie Bielska Podlaskiego oraz Hajnówki.