Lustra na wymiar z montażem Bielsk Podlaski, Hajnówka

Lustra są nieodłącznym elementem każdego pomieszczenia. Wychodząc na zewnątrz praktycznie każdy lubi się przejrzeć, aby kontrolować swój wygląd. Zależnie od Twojego gustu te elementy mogą być standardowych rozmiarów. Korzystając z usług naszego zakładu szklarskiego możesz również zamówić lustra na wymiar. Jest to propozycja dla każdego, komu marzy się wyjątkowe lustro w nietypowej konfiguracji. Ta opcja jest również idealna dla osób, które chcą umieścić je w pomieszczeniu o małych lub bardzo dużych wymiarach. W takich sytuacjach proponujemy również doradztwo oraz dokładne przeprowadzenie pomiarów luster na wymiar na terenie Bielska Podlaskiego i Hajnówki. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług szklarskich i ciesz się lustrem skrojonym zgodnie z Twoją wizją.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Wymiana luster Bielsk Podlaski, Hajnówka

Wymiana luster jest usługą, którą świadczymy w różnych przypadkach. Niezależnie od przyczyny wymiany Twojego starego lustra, Sprawa dla szklarza zawsze podejmie się zlecenia i wykona je profesjonalnie oraz kompleksowo. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Bielska Podlaskiego i Hajnówki. Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne, które pozwala nam szybko i sprawnie wymienić uszkodzone lub zużyte lustro. Nasze lustra wykonywane są z najwyżej jakości szkła, które zawsze posiada odpowiednie certyfikaty oraz spełnia normy jakości. W przypadku, kiedy wymiana lustra wymaga uprzedniego demontażu starego lustra – również możesz na nas liczyć. Stare lustra usuwamy przy pomocy wysokiej jakości preparatów zmiękczających, dzięki czemu masz pewność, że powierzchnia ściany nie zostanie uszkodzona. Do montażu nowego lustra również używamy najlepszych klejów, których można używać bezpośrednio na glazurze. 

Montaż luster Bielsk Podlaski, Hajnówka

Jedną z proponowanych przez nas usług szklarskich jest montaż luster. Dojeżdżamy do klientów na terenie Bielska Podlaskiego i Hajnówki. Nasi fachowcy zawsze używają najlepszych klejów, które gwarantują mocowanie lustra na długie lata i bez problemu mogą być stosowane na różnych powierzchniach bez ich uszkadzania. W ten sposób możesz umieścić lustro na glazurze bez konieczności wiercenia w niej. Jeśli jednak chcesz zamontować je przy użyciu zawieszek czy dystansów – nie ma najmniejszego problemu! Z przyjemnością umieścimy Twoje nowe lustro nad umywalką, zlewem czy gdzie tylko chcesz! W przypadku miejsc bardziej narażonych na stłuczenia proponujemy również dodatkowe zabezpieczenie w postaci podklejenia lustra specjalną folią od spodu. Skontaktuj się z naszym zakładem szklarskim, aby poznać szczegóły oferty z zakresu montażu luster.