Panele szklane na ścianę Suwałki, Augustów, Sokółka

Panele szklane na ścianę to element wykończenia, który wielu osobom kojarzy się wyłącznie z kuchnią czy łazienką. Poniekąd słusznie, gdyż to w tych pomieszczeniach są one najczęściej wykorzystywane. Wpływa na to ich duża łatwość czyszczenia oraz odbijanie światła co optycznie powiększa pomieszczenie. Nic więc dziwnego, że to rozwiązanie króluje w łazienkach i kuchniach, które często są dość kompaktowe. Jednak zastosowanie tego elementu wykończenia nie powinno ograniczać się jedynie to tych dwóch pomieszczeń. Panele szklane na ścianę idealnie sprawdzą się jako elegancki akcent również w salonie czy sypialni. Jeśli tylko chcemy optycznie powiększyć przestrzeń, to rozwiązanie wydaje się niemal idealne. Dzięki właściwie nieskończonym możliwościom modyfikacji paneli możliwe jest dostosowanie stylu zarówno do wnętrz klasycznych jak i tych bardziej nowoczesnych. Sprawa dla Szklarza to zakład szklarski, w którym najlepsi specjaliści z branży doradzą i wykonają oraz zamontują panele szklane zgodnie z Twoim życzeniem. Wielu mieszkańców Suwałk i Augustowa już nam zaufało. Czy będziesz kolejnym?

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Szkło z grafiką do kuchni i łazienki Suwałki, Augustów, Sokółka

Szkło z grafiką do kuchni i łazienki to bardzo interesujące rozwiązanie skierowane do zwolenników szklanych paneli  szukających również elementu urozmaicenia. Ten element wykończenia łączy łatwość czyszczenia i utrzymania, elegancję, optyczne powiększenie pomieszczenia dzięki odbijaniu światła oraz indywidualny akcent jakim jest dowolnie wybrana grafika. Warto wspomnieć, że zakład szklarski Sprawa dla Szklarza realizuje zarówno duże grafiki na pojedynczym panelu jak i swego rodzaju mozaikę, tj. mniejsze panele tworzące całość po zamontowaniu. Tego typu rozwiązanie z pewnością wyróżni Twoje wnętrze i nada mu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki najwyższej jakości materiałom takim jak grube, hartowane szkło nie musisz obawiać się o uszkodzenia mechaniczne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mieszkańców z Suwałk i Augustowa.

Ozdobne szkło z grafiką Suwałki, Augustów, Sokółka

Ozdobne szkło z grafiką to kolejna propozycja dla zwolenników nieszablonowych rozwiązań chcących wyróżnić swoje wnętrza. Tego typu akcent z całą pewnością nada pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Od Ciebie i Twojej wyobraźni zależy o jak dużym i skomplikowanym projekcie mówimy. Może to być jedynie delikatny akcent na lustrze ale też w pełni udekorowane panele kabiny prysznicowej. Niezależnie od rozmachu i stopnia skomplikowania, zakład szklarski Sprawa dla Szklarza oferuje swoje kompleksowe usługi w tym zakresie. Od pomysłu, poprzez projekt i pomiary, a na montażu kończąc. Wykorzystywane przez nas materiały są najwyższej jakości a doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesne zaplecze technologiczne to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości związane z wyborem swojego ozdobnego szkła z grafiką, serdecznie zapraszamy do kontaktu – jesteśmy dostępni w Suwałkach i Augustowie.