Lustra na wymiar z montażem Suwałki, Augustów, Sokółka

Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie domu czy mieszkania bez lustra. Jak inaczej przeprowadzić poranną toaletę, nałożyć makijaż czy upewnić się przed wyjściem, że dobrze wyglądamy? Dobrze umiejscowione lustro na wymiar jest też świetnym sposobem na optyczne powiększenie pomieszczenia. Często jednak zdarza się, że to, czego potrzebujemy to niestandardowy rozmiar lustra. Na szczęście dla mieszkańców Suwałk i Augustowa z pomocą przychodzi zakład szklarski Sprawa dla Szklarza. Specjaliści z naszego zakładu to prawdziwi artyści w swojej dziedzinie i z przyjemnością doradzą Ci w sprawie lustra Twoich marzeń. Nasze doświadczenie i zaplecze technologiczne pozwala nam wykonać lustra na wymiar o niemal dowolnym kształcie i wymiarze. Nie pozwól, aby Twój domowy azyl pozostał niepełny bądź niedopracowany przez źle dobrane lustro. Skontaktuj się z nami aby zrealizować swoją wizję.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Wymiana luster Suwałki, Augustów, Sokółka

Lustro, jak każdy inny przedmiot w naszym domu, nie jest niestety wieczne. Może się stłuc, spaść, lub po prostu przestać nam się podobać. Wtedy najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów w zakresie wymiany luster. Demontaż resztek lustra ze ściany jest wymagającą czynnością – łatwo bowiem o uszkodzenie powierzchni. Dobrze jest też zadbać o odpowiednie zutylizowanie starego lustra jak i o pozyskanie i zamontowanie nowego. Na szczęście wszystkimi te aspekty to Sprawa dla Szklarza, czyli zakład szklarski działający na terenie Suwałk i Augustowa. Nasi eksperci pozbędą się resztek starego lustra przy użyciu preparatów zmiękczających, wyprodukują nowe lustro według Twoich wytycznych oraz zamontują je w miejsce starego. Do montażu używamy jedynie kleje najlepszej jakości, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że obudzi Cię w nocy dźwięk tłuczonego lustra.

Montaż luster Suwałki, Augustów, Sokółka

Montaż luster to czynność, którą lepiej zostawić profesjonalistom. Wymaga to bowiem precyzji, wyczucia i doświadczenia. Każdy, nawet najmniejszy błąd może skutkować koniecznością zerwania lustra i jego ponownym montażem. Dlatego na Augustowa i Suwałk swoje usługi poleca Sprawa dla Szklarza. Nasi specjaliści z przyjemnością zamontują wybrane przez Ciebie lustro tam, gdzie chcesz. Do mocowania stosujemy tylko najlepsze kleje, dzięki czemu nie ma potrzeby wiercenia w ścianie czy glazurze. Jednak na Twoje życzenie, lub jeśli sytuacja tego wymaga, chętnie użyjemy innych metod typu haczyki czy zawieszki. Jeśli miałeś do czynienia z lustrem, które spadło, z pewnością obawiasz się powtórki z rozrywki i zbierania drobinek szkła jeszcze przez jakiś czas. Aby odjąć Ci tego stresu proponujemy podklejenie lustra od spodu specjalną folią, która utrzyma odłamki lustra przy sobie w razie upadku.