Szklane kabiny prysznicowe i parawany na wymiar Suwałki, Augustów, Sokółka

Zamawianie rzeczy na wymiar robi się coraz bardziej powszechne, szczególnie kiedy mamy do czynienia z powierzchniami małymi lub o niestandardowych wymiarach. Nie inaczej sprawa ma się z kabinami prysznicowymi. Rozwiązanie mające coraz większą rzeszę zwolenników są szklane kabiny prysznicowe na wymiar  oferowane w zakładzie Sprawa dla Szklarza, operującym w Suwałkach i Augustowie. Niezależnie od wymiarów Twojej łazienki nasi eksperci zaproponują optymalne i najbardziej eleganckie rozwiązanie. Szklane kabiny wykonywane są przez nas ze szkła o grubości minimum 6 mm co sprawia, że struktura jest trwała i solidna. Do Ciebie należy wybór typu kabiny, gdyż realizujemy wszystkie – przesuwne, narożne, sawannowe, ze stałymi elementami oraz więcej. Jesteśmy też w stanie zaproponować Ci różne kolory szkła hartowanego i różne style okuć. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Nowoczesne ścianki ze szkła do łazienki Suwałki, Augustów, Sokółka

Ścianki ze szkła do łazienki to motyw zyskujący coraz większą rzeszę sympatyków. Nie ma co się temu dziwić – jest to rozwiązanie nowatorskie, eleganckie i niewątpliwie charakterystyczne. Dzięki higieniczności i łatwości w utrzymaniu czystości sprawdzą się one w mieszkaniach osób o napiętym grafiku. Nasz zakład szklarski operujący na terenie Suwałk i Augustowa ofercie ma między innymi właśnie łazienkowe ścianki ze szkła. Nasze projekty wykonywane są ze szkła hartowanego o grubości minimum 6 mm, co sprawia że konstrukcja jest trwała i stabilna. Nasza oferta zawiera też kilka opcji kolorystycznych takich jak float, optiwhite, timeless, grafitowy, matowy, czarny. Nasze doświadczenie, pasja i profesjonalizm sprawiają, że zaufała nam ogromna liczba klientów. Mamy nadzieję, że wkrótce do nich dołączysz.

Parawany nawannowe ze szkła Suwałki, Augustów, Sokółka

Parawany nawannowe ze szkła to idealne rozwiązanie dla osób lubiących szybkie prysznice jak i okazjonalne, dłuższe kąpiele w wannie. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy rezygnować z żadnej z tych rzeczy przy jednoczesnym oszczędzeniu przestrzeni łazienkowej. Mówimy tu o czymś w rodzaju szklanych ścianek lub drzwi. Dzięki nim mamy do dyspozycji nie tylko wannę ale i prysznic bez obawy o zalanie całej łazienki. Rozwiązanie świetne dla niedużych przestrzeni, gdzie nie ma mowy o zamontowaniu osobnej wanny i prysznica. Podobnie jak w przypadku innych naszych projektów, używane szkło ma przynajmniej 6mm grubości, co jest zdecydowanie wystarczające aby mówić o solidnej ściance. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, więc decydując się na nasz wybierasz jakość. Mamy do dyspozycji różne warianty kolorystyczne  oraz graficzne, co pozwoli Ci uczynić Twoją łazienkę prawdziwie wyjątkową.