Drzwi szklane i loftowe na wymiar Suwałki, Augustów, Sokółka

Mówi się, że drzwi wejściowe to wizytówka domu. Jest w tym sporo prawdy – w końcu jest to pierwsza rzecz, jaką zauważamy i z jaką mamy styczność. Nie należy jednak zapominać, że drzwi wewnętrzne też są niezmiernie ważne. Są one bowiem jak drzwi wejściowe do poszczególnych pomieszczeń. Dlatego też uważamy, że temat drzwi powinien być traktowany z należytym szacunkiem i powagą. Sprawa dla Szklarza to zakład szklarski oferujący piękne i jednocześnie funkcjonalne drzwi szklane i loftowe na wymiar. W naszej ofercie znaleźć można takie typy drzwi jak:

  • otwierane;
  • przesuwne;
  • jedno- lub kilkuskrzydłowe;
  • podwieszane;
  • chowane. 

Poza różnymi typami drzwi oferujemy naszym klientom również wiele wariantów kolorystycznych, graficznych czy wykończeniowych. Do dyspozycji mamy też projekty ze szkła matowego, przezroczystego czy ciemnego. Nasi specjaliści chętnie podejmą się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Gwarantujemy kompleksową obsługę i montaż na terenie Suwałk i Augustowa.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Drzwi i ścianki szklane i loftowe na wymiar Suwałki, Augustów, Sokółka

Ścianki szklane i loftowe to propozycja wykonywana na zamówienie przez nasz zakład. Dla swoich klientów z Suwałk i Augustowa mamy przygotowane propozycje, które niewątpliwie uczynią wnętrza unikalnymi i charakterystycznymi. Wspomniane ścianki szklane i loftowe są wykorzystywane częściej w biurach ze względu na swoją konstrukcję i możliwe przeznaczenia, jednak z powodzeniem można je też stosować w konstrukcjach mieszkalnych. Nierzadko zastępują one ścianki działowe, dzięki czemu przestrzeń wydaje się większa i przestronniejsza. Z uwagi na rodzaj i rozmach prac, ten rodzaj projektu wykonujemy wyłącznie na zamówienie. Nasza oferta składa się z konstrukcji jedno- i dwuskrzydłowych, klasycznych, przesuwnych czy rozwieranych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu aby rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiedzieć na pytania i przedyskutować Twoją wizję projektu.