Panele szklane na ścianę Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Panele szklane na ścianę to elementy, które zamontowane w każdym pomieszczeniu nadadzą mu innowacyjnego charakteru. Szkło z powodzeniem zastępuje takie materiały jak drewno czy metal i jest idealną alternatywą dla płytek ceramicznych z uwagi na swoje właściwości. Panele szklane zamontowane na ścianie są błyszczące i bardzo ładnie odbijają światło. Za sprawą tego idealnie nadają się do mniejszych pomieszczeń – takie efekty sprawią, że stanie się ono optycznie powiększone. Takie rozwiązania są polecane w łazienkach i mniejszych kuchniach. Bez wątpienia można również powiedzieć, że takie rozwiązanie jest idealne dla każdego, kto ceni sobie łatwość czyszczenia. Szklane powierzchnie są niewątpliwym liderem wśród wykończeń, których utrzymanie jest szybkie i przyjemne. Wszystkie dostępne w naszej firmie panele szklane możesz wykorzystać w dowolny sposób. Realizujemy wizje klientów, nawet te najbardziej oryginalne. Lata doświadczenia w branży pozwalają nam na ciągły rozwój. Posiadamy zaplecze technologiczne, dzięki któremu nasi klienci z Łomży i Zambrowa mogą cieszyć się imponującymi efektami dekoracyjnymi w swoich mieszkaniach.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Szkło z grafiką do kuchni i łazienki Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Dla osób, które szukają oryginalnych i nietypowych rozwiązań naszą ofertę wzbogaciliśmy o szkło  z grafiką do kuchni i łazienki. Czy jest to tylko propozycja dla odważnych? Niekoniecznie. Jest to przede wszystkim propozycja inna od tradycyjnych paneli szklanych. Decydując się na takie rozwiązanie stawiasz na efektowne oraz funkcjonalne rozwiązanie. Dlaczego? Szkło z grafiką do kuchni i łazienki to połączenie zalet szklanych struktur z nowoczesnym designem. Idealnie nadają się jako zastępstwo płytek ceramicznych na ścianę, nadając Twojej kuchni lub łazience charakteru. Wszystkie nasze projekty wykonujemy z grubego hartowanego szkła. To daje Ci gwarancję ochrony nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również przed wszelkim niszczeniem spowodowanym wilgocią czy zabrudzeniami. Grafikę widoczną na szkle możesz dobierać dowolnie – chętnie wykonamy projekt większych płytek szklanych z jednym motywem oraz ten z mniejszych płytek, które tworzą swoistą całość. Dodatkowo nie musisz obawiać się, że grafika z czasem wyblaknie. Nasz surowiec jest odporny na działanie promieni słonecznych! Szkło z grafiką do kuchni i łazienki to rozwiązanie dla wszystkich!

Ozdobne szkło z grafiką Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Szukasz rozwiązania oryginalnego pomysłu na wykończenie wnętrza swojego pomieszczenia? Może okazać się nim ozdobne szkło z grafiką! Takie rozwiązanie na pewno zwiększy oryginalność każdego pomieszczenia, nadając mu nowatorskie i nowoczesne zacięcie. Jest to nie tylko alternatywa dla tradycyjnych płytek, kabin prysznicowych czy luster. Mały, graficzny element na lustrze z łatwością sprawdzi się jako obraz! Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i pomysłu. Sprawa dla szklarza to profesjonalny zakład szklarski, w którym zajmujemy się realizacją nawet najbardziej nieszablonowych projektów. Wykorzystywane przez nas szkło poddajemy odpowiednim obróbkom, aby spełniało wszelkie normy bezpieczeństwa oraz estetyki. Motyw znajdujący się na tworzonym przez nas ozdobnym szkle z grafiką zawsze jest wyrazisty, odporny na ścieranie i promieniowanie słoneczne. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług szklarskich w zakresie projektowania i montażu na terenie Łomży i Zambrowa.