Lustra na wymiar z montażem Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Wychodząc z mieszkania nie sposób na nie nie spojrzeć. Zerkamy w nie przy każdej okazji, a stłuczenie ich według wierzeń niektórych przynosi pecha… Lustra to niewątpliwie te elementy, bez których wnętrze wydaje się niepełne. Szczególnie lustra na wymiar są bardzo ważną propozycją w naszym katalogu. Odpowiednie dobranie rozmiaru i dopasowanie do przestrzeni pomaga powiększyć ją optycznie, nadać ciekawych złudzeń optycznych czy po prostu użyć ich jako element dekoracyjny. Niezależnie od Twoich potrzeb wykonamy lustro Twoich marzeń. Realizujemy wszystkie projekty na terenie Łomży i Zambrowa. Świadczone przez nas usługi są zawsze kompleksowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i zaplecze technologiczne. Dzięki temu podejmujemy się projektów tworzenia luster na wymiar nawet w najbardziej wymagających pomieszczeniach. Skontaktuj się z nami i umów na konsultację oraz pomiar. Zajmujemy się również montażem, dzięki czemu Twoje nowe lustro zostanie najlepiej przymocowane.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Wymiana luster Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Skoro już wspomnieliśmy, że czasami lustro lub lustrzana szybka mogą się stłuc, warto szybko je naprawić. Wymiana luster w Łomży i Zambrowie z naszą firmą przebiega szybko i profesjonalnie. Posiadamy własne zaplecze, dzięki któremu w jak najkrótszym terminie wyprodukujemy lustro na miarę Twoich marzeń, nawet jeśli po prostu chcesz wymienić swoje stare lusterko. Proponujemy wymierzenie lustra, jego produkcję, doradztwo na każdym etapie oraz montaż. Do przyklejania luster stosujemy kleje najlepszej jakości, dzięki czemu lustro może być przytwierdzone bezpośrednio do glazury. Jeśli szukasz firmy, która również pozbędzie się Twojego starego produktu – z chęcią usuniemy je przy wykorzystaniu odpowiednich preparatów zmiękczających, dzięki czemu powierzchnia ściany nie zostanie uszkodzona, bez obawy o pozostające resztki. Bez wątpienia wymiana luster to Sprawa dla szklarza!

Montaż luster Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Montaż luster jest procesem, który wymaga wiele precyzji, doświadczenie i wyobraźni. Tym właśnie odznaczają się fachowcy pracujący u nas. Kiedy już wspólnie wybierzemy odpowiednie lustro dla Ciebie i Twojego pomieszczenia możesz liczyć również na jego profesjonalny montaż na terenie Łomży i Zambrowa. Do przymocowania luster bezpośrednio na ścianie wykorzystujemy zawsze najlepsze kleje. W ten sposób możesz umieścić lustro na glazurze bez konieczności jej wiercenia. Jeśli jednak zajdzie potrzeba zamontowania przy użyciu zawieszek czy dystansów – również możesz na nas liczyć! Z przyjemnością umieścimy Twoje nowe lustro nad umywalką, zlewem czy gdzie tylko chcesz! W przypadku projektów bardziej narażonych na stłuczenia proponujemy również specjalistyczne zabezpieczenie w postaci podklejenia go specjalną folią od spodu. W ten sposób, nawet w przypadku rozbicia, unikniesz rozbicia się szkła po całym pomieszczeniu. Sprawa dla szklarza to zakład szklarski z wysoką kulturą świadczonych usług, dlatego warto nam zaufać. Twoje bezpieczeństwo i piękne lustra są dla nas priorytetowe.