Szklane kabiny prysznicowe i parawany na wymiar Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar to rozwiązanie dla osób, których łazienki mają niestandardowe wymiary lub szukają oszczędności miejsca.  Wcale nas to nie dziwi! Jest to wybór idealny pod każdym względem – szczególnie pod względem wizualnym i praktycznym. Takie kabiny prysznicowe prezentują się elegancko i nowocześnie. Można je wykonać w każdej wielkości, dlatego niezależnie od rozmiaru Twojej łazienki wykonamy optymalny dla Ciebie projekt. Szklane kabiny prysznicowe na wymiar wykonujemy ze szkła o grubości minimum 6 mm. Masz więc gwarancję solidnej struktury, która nie stłucze się przy najmniejszym nacisku. Realizujemy projekty kabin przesuwnych narożnych, nawannowych, ze stałymi elementami pod kabiny z drzwiami jedno- lub kilkuskrzydłowymi. Zależnie od Twojej wizji proponujemy kilka kolorów naszego szkła hartowanego oraz różne style okuć. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty szklanych kabin prysznicowych na wymiar dla klientów z Łomży i Zambrowa. 

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Nowoczesne ścianki ze szkła do łazienki Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Ścianki ze szkła do łazienki to jeden z bardziej popularnych trendów ostatnich lat. Nasi klienci również polecają to rozwiązanie z uwagi na jego higieniczność i łatwość utrzymania czystości. Takie konstrukcje z powodzeniem sprawdzają się jako elegancki i minimalistyczny prysznic, który może być wykonany przez nas w każdym wymiarze! Szklane ścianki wykonujemy ze szkła hartowanego o grubości minimum 6 mm. W naszej ofercie znajdziesz kilka opcji kolorystycznych – float, optiwhite, timeless, grafitowy, matowy, czarny. Jeśli szukasz bardziej odważnych projektów – skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę szkła z grafiką. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na realizację projektów każdego typu ścianek ze szkła do łazienki. Możesz również liczyć na naszą terminowość oraz najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. Świadczymy również usługi montażowe na terenie Łomży i Zambrowa.

Parawany nawannowe ze szkła Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Klasyczny prysznic czy może wygodna wanna na długie kąpiele? Ten dylemat często nasuwa się podczas remontów i projektowania łazienek. Parawany nawannowe ze szkła najłatwiej opisać jako przezroczysta zabudowa umieszczana na wannie. Najczęściej występuje ona w postaci szklanych ścianek lub przeszklonych drzwi. Za sprawą tego wanna zyskuje również funkcję prysznica, z którego bez obawy o wylaną wodę możesz zawsze skorzystać. Jest to idealne rozwiązanie do pomieszczeń małych, w których nie ma możliwości umieszczenia osobno wanny oraz prysznica. W naszej ofercie znajdziesz parawany nawannowe ze szkła hartowanego o grubości minimum 6 mm. Nasz surowiec posiada wszystkie certyfikaty dzięki czemu masz pewność, że decydując się na nasz zakład decydujesz się również na najwyższą jakość. Posiadamy różne opcje kolorystyczne oraz graficzne, dzięki czemu jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojej łazienki. Skontaktuj się nami i poznaj szczegóły naszej oferty dla mieszkańców Łomży i Zambrowa.