Drzwi szklane i loftowe na wymiar Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Drzwi są tym elementem każdego pomieszczenia i budynku, które mija każda osoba w nim goszcząca lub odwiedzająca. Niewątpliwie może powiedzieć, że są one niejako wizytówką – niezależnie czy mówimy o drzwiach wejściowych czy wyjściowych. Niektóre budowle słyną z wielobarwnych, oryginalnych czy po prostu pięknych drzwi. W związku z tym w ofercie firmy Sprawa dla szklarza znajdziesz również drzwi szklane i loftowe na wymiar. Wykonujemy drzwi szklane o dowolnym wymiarze oraz konstrukcji: 

  • otwierane;
  • przesuwne;
  • jedno- lub kilkuskrzydłowe;
  • podwieszane;
  • chowane. 

Poza tworzeniem ich pod pomieszczenia proponujemy również katalog, w którym znajdziesz różne opcje kolorystyczne, graficzne czy wykończeniowe. W naszym portfolio znajdują się projekty ze szkła matowego, przezroczystego oraz ciemnego. Nie zabraknie również propozycji z piaskowanym wzorem czy oryginalną, obustronną grafiką. Nasze doświadczenie oraz wiedza branżowa pozwalają na podejmowanie się wymagających projektów. Nawet przy najbardziej wymyślnych wizjach naszych klientów gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, kompleksową obsługę oraz montaż na terenie Łomży i Zambrowa. 

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Drzwi i ścianki szklane i loftowe na wymiar Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Ścianki szklane i loftowe to rozwiązania, które mają różnorodne przeznaczenie. Najczęściej spotykane są w biurach z uwagi na swój charakter i konstrukcję, jednak nie ma przeciwwskazań, aby wykorzystać je we własnym mieszkaniu. Są to rozwiązania bardzo nowoczesne, dlatego często można je spotkać pod nazwą drzwi industrialnych. Ich wsparcie często wymaga tylko metalowych lub stalowych konstrukcji. Ścianki szklane i loftowe często zastępują ściany działowe sprawiając tym samym, że powierzchnia wydaje się większa i przestronniejsza. Ten rodzaj konstrukcji wykonujemy na indywidualne zamówienie, zgodnie z projektem klienta z uwagi na charakter przedsięwzięcia, które często zależne jest od specyfiki danego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje jedno- i dwuskrzydłowe, klasyczne, przesuwne czy rozwierane. Zapraszamy do kontaktu osoby z Łomży i Zambrowa. Skonsultuj z nami swoją wizję ścianki szklanej i loftowej, a my wykonamy ją najlepiej jak potrafimy z zachowaniem wszelkich norm jakościowych i bezpieczeństwa.