Balustrady ze szkła Łomża

Balustrada to ażurowe lub pełne zabezpieczenie, które często widoczne jest przy schodach, tarasach czy balkonach. Jego rola jest znana – ma uchronić nas przez upadkiem z wysokości. Jednak ten element może również pełnić funkcję ozdobną. Szczególnie dobre w tym są balustrady ze szkła. Nasz zakład szklarski Sprawa dla szklarza realizuje również projekty tego typu. Nasze szklane balustrady wykonujemy z laminowanego szkła hartowanego, które powstaje przy połączeniu dwóch technologii. To właśnie za sprawą tego decydując się na nasz projekt masz gwarancję jakościowego wykonania balustrady ze szkła, którą cechować będzie niezwykła wytrzymałość na niekorzystne warunki zewnętrzne oraz atmosferyczne. W przypadku bardzo mocnych uderzeń może pojawić się pęknięcie, jednak szkło nie rozpadnie się na kawałeczki dzięki wykorzystaniu specjalnej folii. Wykonujemy balustrady szklane wewnętrzne i zewnętrzne na terenie Łomży i Zambrowa – zawsze z dbałością o jakość i tym samym o bezpieczeństwo naszych klientów.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Balustrady szklane wewnętrzne Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Balustrady szklane wewnętrzne coraz częściej wykonywane są w domach prywatnych i mieszkaniach. Nadają one swoistego nowoczesnego charakteru oraz elegancji. Jest to rozwiązanie praktyczne. Szkło idealnie rozprasza światło dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe optycznie. Szklane balustrady mogą stanowić również element ozdobny. Z chęcią wykonamy elementy graficzne oraz formę zgodną z wizją klienta. Wykorzystywane przez nas szkło jest najwyższej jakości i posiada odpowiednie certyfikaty. To właśnie dlatego masz pewność, że balustrady szklane wewnętrzne zamontowane przez nas z boku Twoich schodów będą w 100% bezpieczne i wyjątkowe. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Skontaktuj się z naszym zakładem szklarskim i skorzystaj z naszych usług na terenie Łomży i Zambrowa.

Balustrady szklane zewnętrzne Łomża, Zambrów, Ostrołęka

Balustrady szklane zewnętrzne to rodzaj zabezpieczeń najczęściej widoczny na tarasach oraz zewnętrzych schodach. Nasi klienci często podchodzą do tego rozwiązania sceptycznie, ponieważ utożsamiają szkło z tworzywem niezwykle kruchym i nieodpowiednim do tworzenia balustrad. Gwarantujemy jednak, że przy zastosowaniu odpowiednich technologii i obróbek, jak na przykład hartowanie, szkło staje się trwalsze i bardziej wytrzymałe, dlatego nie musisz obawiać się o żadne niebezpieczeństwo swoje, domowników lub klientów – jeśli balustrady szklane zewnętrzne wykonamy w budynku Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę dla mieszkańców Łomży i Zambrowa.