Szklane kabiny prysznicowe i parawany na wymiar Ełk, Giżycko, Pisz

Wśród szerokiego asortymentu oferowanego przez nas nie mogło zabraknąć szklanych kabin prysznicowych na wymiar. Nasz zakład szklarski operujący w Ełku, Giżycku i Piszu to liderzy branży. Z przyjemnością doradzimy i przeprowadzimy Cię przez proces pomiarów, projektowania i wykonania Twojej wymarzonej kabiny. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój projekt spełniał wszystkie Twoje oczekiwania jednocześnie optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Rodzaj kabiny nie stanowi dla nas wyzwania. Wykonujemy kabiny narożne, przesuwne, nawannowe i wiele innych. Od Ciebie zależy ten wybór jak również wybór akcesoriów i elementów wykończenia. Nasze projekty szklanych kabin prysznicowych na wymiar wykonywane są ze szkła o grubości minimum 6mm co jest gwarancją solidnej i trwałej struktury. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Nowoczesne ścianki ze szkła do łazienki Ełk, Giżycko, Pisz

W wielu nowocześnie urządzonych mieszkaniach spotyka się ścianki ze szkła w łazienkach. Ten trend zyskuje na popularności w ostatnich latach i są ku temu powody. Mówimy tu w końcu o rozwiązaniu estetycznym, eleganckim, higienicznym i łatwym jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Z uwagi na możliwość wykonania ich we właściwie dowolnym rozmiarze jest to też świetne rozwiązanie dla niedużych bądź niestandardowych łazienek. Nasz zakład szklarski działający na terenie Ełka, Giżycka i Pisza to zespół profesjonalistów w każdym calu gotowych wykonać każdy, nawet najbardziej odważny projekt. Mamy w ofercie szkło z grafiką oraz szkło w różnych kolorach takich jak float, optiwhite, timeless, grafitowy, matowy czy czarny. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytania.

Parawany nawannowe ze szkła Ełk, Giżycko, Pisz

Prysznic czy wanna? Nie potrafisz zdecydować co bardziej wolisz na dłuższą metę? Na szczęście już nie musisz! Dzięki parawanom nawannowym ze szkła możesz brać prysznic bez obawy o zachlapanie łazienki jednocześnie zachowując wannę. Jest to rozwiązanie idealne dla osób ceniących oba typy kąpieli mające łazienki zbyt małe na osobny prysznic i wannę. Sprawa dla Szklarza to zakład szklarski działający w  Ełku, Giżycku i Piszu specjalizujący się między innymi w tego typu konstrukcjach. Najwyższej jakości materiały i szkło hartowane o grubości minimum 6 mm to gwarancja bezpieczeństwa i solidności. Różne warianty kolorystyczne i graficzne to z kolei ukłon w stronę indywidualistów chcących się wyróżnić. Nasi fachowcy to prawdziwi specjaliści w branży. Zaufała nam całe mnóstwo klientów co zawdzięczamy wysokim standardom jakości i konkurencyjnym cenom.