Drzwi szklane i loftowe na wymiar Ełk, Giżycko, Pisz

Jeśli drzwi szklane lub loftowe na wymiar, to tylko w Sprawa dla Szklarza. Nasz zakład szklarski oferuje swoim klientom pełne spektrum drzwi szklanych i loftowych. Drzwi są wizytówką pomieszczenia więc powinniśmy zadbać o właściwe wrażenie. Dla naszych klientów w Ełku, Giżycku czy Piszu mamy do dyspozycji różne rodzaje drzwi takie jak:

  • otwierane;
  • przesuwne;
  • jedno- lub kilkuskrzydłowe;
  • podwieszane;
  • chowane. 

Poza różnorodnymi typami drzwi oferujemy także wiele wariantów kolorystycznych czy wykończeniowych jak np. pozycje z piaskowanym wzorem czy oryginalną grafiką. Nasz wachlarz opcji zawiera też propozycje ze szkła matowego, przezroczystego czy ciemnego. Nasi specjaliści to prawdziwi artyści, którzy do każdego zlecenia podchodzą profesjonalnie i indywidualnie. Nawet najbardziej wymagające wizje klientów zostaną zrealizowane z najwyższą dbałością o detale.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Drzwi i ścianki szklane i loftowe na wymiar Ełk, Giżycko, Pisz

Wykorzystywane głównie w biurach znajdują coraz więcej zwolenników wśród użytkowników lokali mieszkalnych. Ta konstrukcja kojarząca się bardzo z typem industrialnym jest niewątpliwie jednym z bardziej charakterystycznych elementów jakie można zamontować w swoich pieleszach. Mogą one też śmiało posłużyć jako swoisty zamiennik ścianek działowych optycznie powiększając przestrzeń i sprawiając, że wydaje się przestronniejsza. Z uwagi na charakter i rozmach konstrukcji wykonujemy je tylko na zamówienie klienta. Do dyspozycji oddajemy takie rozwiązania jak drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, klasyczne, przesuwne czy rozwierane. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Ełku, Giżycka czy Pisza do kontaktu w celu omówienia wizji, odpowiedzenia na wszystkie pytania i rozwiania wszelkich wątpliwości.