Balustrady ze szkła Ełk, Giżycko, Pisz

Niemal zawsze przy schodach, tarasach czy balkonach widzimy też balustrady. Konstrukcje te mają nas uchronić przed upadkiem z wysokości lub stanowić podparcie podczas wchodzenia po schodach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby uczynić z nich elementy ozdobne. Nasz zakład szklarski oferuje swoje kompleksowe usługi klientom z Ełku, Giżycka oraz Pisza. Nasze balustrady ze szkła to swoiste dzieła sztuki, które jednocześnie mogą pochwalić się najwyższą jakością i najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Zastosowane technologie sprawiają, że nasze szklane balustrady są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, warunki zewnętrzne oraz atmosferyczne. Niemniej w przypadku wyjątkowo silnych uderzeń szkło nie rozpryśnie na wszystkie strony dzięki zastosowaniu specjalnej folii. Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów indywidualnych i przedsiębiorców w celu omówienia szczegółów i odpowiedzenia na wszelkie pytania.

POROZMAWIAJMY O TWOIM SZKLE!+48 797 440 467

Balustrady szklane wewnętrzne Ełk, Giżycko, Pisz

Wybierając balustrady szklane wewnętrzne należy brać pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo i aspekty wizualne. Mówimy w końcu o wnętrzu Twojego domu czy mieszkania, więc żaden element nie może stanowić zagrożenia. Dodatkowo jak najbardziej pożądane jest, aby efekt prezentował się jak najlepiej. Takimi pryncypiami właśnie kieruje się zakład szklarski Sprawa Dla Szklarza. Nasze balustrady wewnętrzne szklane wykonane są z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i jakości. Nawet w mało prawdopodobnym przypadku pęknięcia, szkło nie rozpryśnie się na wszystkie strony. To wszystko za sprawą specjalnej folii trzymającej elementy w miejscu. Nasi specjaliści to prawdziwi artyści w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że Twój projekt i wizja zostaną zrealizowane w stu procentach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich mieszkańców Ełku, Giżycka i Piszu.

Balustrady szklane zewnętrzne Ełk, Giżycko, Pisz

Balustrady zewnętrzne rzadko utożsamiane są ze szkłem. Jest to błędne myślenie, gdyż szkło wykonane z zastosowaniem odpowiednich obróbek i technologii będzie świetnym i trwałym materiałem na balustrady szklane zewnętrzne, zarówno w konstrukcjach biurowych, przemysłowych jak i prywatnych. Zakład szklarski Sprawa dla Szklarza to miejsce, gdzie można zrealizować tego typu projekty. Trwałość i jakość to nie wszystko czym charakteryzują się nasze produkty. Dzięki pasji i doświadczeniu naszych fachowców jesteśmy w stanie dostarczyć produkt bezpieczny, trwały i jednocześnie piękny. Zadbamy o to, aby Twój projekt został odwzorowany w całości przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Oferujemy nasze usługi dla wszystkich mieszkańców Ełku, Giżycka i Pisza.